ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4845284
*
nr 484 5284
Spegel
Mahogny, höjd: 165
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 september 2007
kl 17:14:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/9 14:17:36
1
600 kr
10/9 15:48:48
2
800 kr
10/9 16:04:23
1
800 kr
10/9 16:05:04
1
900 kr
10/9 16:06:04
1
950 kr
10/9 16:56:30
3
1.000 kr
10/9 16:58:03
1
1.100 kr
10/9 16:59:57
3
1.200 kr
10/9 17:01:20
1
1.400 kr
10/9 17:02:49
3
1.500 kr
10/9 17:04:18
1
1.600 kr
10/9 17:06:12
3
Vinnande bud
10/9 17:07:29
1
1.800 kr
10/9 17:09:23
1
2.000 kr
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mahogny spegel speglar trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
nr 484 5284
Spegel
Mahogny, höjd: 165
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 september 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/9 14:17:36 | 1 | 600 kr |
10/9 15:48:48 | 2 | 800 kr |
10/9 16:04:23 | 1 | 800 kr |
10/9 16:05:04 | 1 | 900 kr |
10/9 16:06:04 | 1 | 950 kr |
10/9 16:56:30 | 3 | 1.000 kr |
10/9 16:58:03 | 1 | 1.100 kr |
10/9 16:59:57 | 3 | 1.200 kr |
10/9 17:01:20 | 1 | 1.400 kr |
10/9 17:02:49 | 3 | 1.500 kr |
10/9 17:04:18 | 1 | 1.600 kr |
10/9 17:06:12 | 3 | Vinnande bud |
10/9 17:07:29 | 1 | 1.800 kr |
10/9 17:09:23 | 1 | 2.000 kr |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mahogny spegel speglar trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27